telefon

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda
KURULUŞ:
ÖZGÜR KAVAKLI İNŞAAT TAAHHÜT TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2004 yılında bursa'da kurulmuştur. 

FAALİYETLERİMİZ:
Bursa 'nın çeşitli bölgelerinde farklı m2 lerde konut, işyeri, fabrika, bina inşaatları imal etmekte olup, ayrıca 2 ve 3 boyutlu proje hizmetleri, tadilat ve restorasyon işleri konusunda faaliyet göstermekteyiz. 

MİSYONUMUZ:
Kalite yönetim sistemi ilkeleri doğrultusunda, müşterilerimizin tüm beklenti ve gereksinimlerini tam tatmin edebilecek kalitede inşaat faaliyetleriyle pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırmaktır. Müşterilerimizin beklediği veya tanımladığı şartlar ile yürürlükteki proje şartlarını karşılayacak seviyedeki ürünü istediği zaman ve şekilde üretimi gerçekleştirmek ÖZGÜR KAVAKLI İNŞAAT ' ın amaçlarının temelini oluşturmaktadır. Sürekli iyileştirme, hataların ve savurganlığın önlenmesi, kalite yönetim sisteminin etkin olarak uygulanması ile müşteri memnuniyetinin arttırılması tüm çalışanlarımızın ortak hedefidir. 

VİZYON:
1 – Türkiye ' nin uluslararası düzeyde rekabet gücünü artırmak
2 – İnşaat faaliyetlerinde dünya standartlarını belirleyecek güce ulaşmak
3 – Bursa'nın, Türkiye'nin ve dünyanın en saygın inşaat şirketi olmak
4 – Çağdaş inşaat standartlarında hizmet veren ve bu konuda önder kuruluş olmak.

İNSAN KAYNAKLARI:
ÖZGÜR KAVAKLI İNŞAAT çalışanları işin niteliğine göre çalışanlarının kişisel, sektörel bilgi ve deneyim yeteneğine sahip olması gerekmektedir.Her çalışanımız işe yönelik ilkesini benimsemiştir.

ÖZGÜR KAVAKLI İNŞAAT şirketi çalışanlarımızın şirket içi eğitimi dışında ihtiyaca göre kişisel sektörel bilgi ve becerilerin arttırılması için firma dışı eğitimleri de önemsemekteyiz. 
Saygılarımızla,Odunluk Mahallesi Erdoğan Binyücel Cd. Eker İş Merkezi D Blok No:115 Nilüfer BURSA
T & F : 0224 452 90 07 - Gsm: 0532 634 41 15 E-mail: info@ozgurkavakliinsaat.com
design:VEN

ceda